Jdi na obsah Jdi na menu

2017 Zásahová jednotka

1: Technická pomoc16.01.2017 Na žádost Města Polná vyjela jednotka k odstranění sněhu na střeše mateřské školy Podhora. 

2: Technická pomoc06.02.2017 Na žádost Města Polná vyjela jednotka k odstranění sněhového převisu na ZUŠ Polná.  Převis byl odstraněn pomocí trhacího háku.

3: Požár05.03.2017 Jednotka vyjela na žádost KOPIS na požár staré dřevěné hospody v obci Dobronín. Po příjezdu na místo události prováděla jednotka hašení 1 x C proudem v DT. Dále jsme prováděli doplňování jednotky SDH Dobronín. Po lokalizaci jsme v DT prováděli dohašování a rozebírání stropních pohledů. Poté po domluvě s VZ byla jednotka poslána zpět na základnu.

4: Technická pomoc06.03.2017 Na žádost KOPIS vyjela jednotka na čerpání vody ze sklepů v obci Dobronín, kde spolupracovala s jednotkou SDZH Dobronín. Čerpání prováděla plovoucím čerpadlem.

5: Čištění kanalizace25.03.2017 Na žádost starosty obce vyjela jednotka na čištění kanalizace do areálu firmy DAFEPLAST s.r.o. Čištění bylo provedeno pomocí jednoho C proudu.

6: Technická pomoc28.04.2017 KOPIS vyslalo jednotku na odstranění stromu Záborná směr Stáj. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o spadlý strom přes vozovku. Jednotka provedla odstranění stromu pomocí MŘP. Dále byla uklizena vozovka.

7: Požár30.04.2017 Jednotka vyjela na žádost KOPIS na požár dřevěné kůlny do obce Hrbov. Po příjezdu na místo události prováděla jednotka hašení 1 x C proudem. Po té jednotka doplnila vodu z čerpacího stanoviště a vrátila se na základnu.

8: Požár11.05.2017 Na žádost KOPIS vyjela jednotka na požár statku v obci Henčov. Po příjezdu na místo události prováděla jednotka hašení 1 x C proudem v DT a doplňování vozidla HZS Jihlava. Po té jednotka doplnila vodu z čerpacího stanoviště a vrátila se na základnu.

9: Požár10.06.2017 Na žádost KOPIS vyjela jednotka na požár střechy rodinného domu v Kamenné. Jednotka byla po příjezdu na místo události ponechána v záloze.

10: Požár21.07.2017 Na žádost KOPIS vyjela jednotka na požár kravína v obci Zhoř. Jednotka byla po příjezdu na místo události ponechána v záloze.

11: Požár07.08.2017 Na žádost KOPIS vyjela jednotka na požár pole mezi obcí Dobronín a Ždírec. Jednotka po příjezdu na místo události prováděla z vozidla LIAZ hašení a dohašování pomocí vysokotlaké proudnice. Vozidlo trambus bylo ponecháno v záloze.

12: Požár09.08.2017 Na žádost KOPIS vyjela jednotka na požár pole a lisu do obce Věžnička. Jednotka po příjezdu na místo události prováděla z vozidla LIAZ hašení lisu a dohašování strniště pomocí proudu C. Vozidlo trambus bylo ponecháno v záloze.

13: Technická pomoc29.10.2017 Jednotka na žádost starosty města vyjela na ulici Třebízského 50, Polná k zajištění střechy. Po příjezdu na místo události jednotka provedla průzkum střechy a poté zajistila střechu pomocí kurtů a předala majitelce.

14: Technická pomoc29.10.2017 Jednotka na žádost KOPIS vyjela na komunikaci mezi obce Polná a Věžnička k odstranění stromu z vozovky. Odstranění provedla pomocí motorové pily a následně provedla úklid komunikace.

15: Technická pomoc29.10.2017 Jednotka na žádost KOPIS vyjela na komunikaci mezi obce Ždírec a Střítež k odstranění stromu z vozovky. Odstranění jednotka provedla pomocí motorové pily a následně provedla úklid komunikace.

16: Technická pomoc29.10.2017 Jednotka na žádost KOPIS vyjela do obce Rybné 23 k odlétnuté střeše. Po příjezdu na místo události provedla jednotka průzkum střechy. Po domluvě s majitelkou bylo provedeno zajištění střechy pomocí prken. Poté jednotka předala objekt majitelce.

17: Technická pomoc29.10.2017 Jednotka na žádost KOPIS vyjela na ulici Žejdlicova, kde hrozil pád zlomeného stromu. Odstranění bylo provedeno pomocí motorové pily. Následně jednotka provedla úklid komunikace.

 

KOMPLETNÍ FOTOGALERII ZE ZÁSAHŮ NALEZNETE ZDE.