Jdi na obsah Jdi na menu

2016 Zásahová jednotka

1: Požár domu14.02.2016 Na žádost KOPIS vyjela jednotka k požáru  domu do obce Dobronín. Po příjezdu na místo události se jednotka řídila rozkazy VZ. Jednotka provedla doplnění cisterny HZS Polná a dva členové v dýchací technice prováděly hašení a ochlazování okolní budovy 1x „C“ proudem.  Na místo přijela DA AVIA s jedním členem. Cisternou byla prováděna kyvadlová doprava a doplňování vozidla HZS Polná. Jeden člen prováděl pomoc při záchraně psa. V 7:00 byla provedena výměna tří členů jednotky a prováděli se dohašovací práce a odstranění krovu střechy. (foto) 

2: Požár dílny18.04.2016 Jednotka vyjela na žádost KOPIS k požáru dílny do obce Brzkov.  Po příjezdu na místo události jednotka zůstala na pokyn velitele zásahu v záloze. (foto) 

3: Požár lesa  – 02.05.2016 Na žádost KOPIS vyjela jednotka k požáru lesa k Borskému mlýnu. Po příjezdu na místo události jednotka provedla hašení z LIAZ dvěma proudy a dva členové provedly hašení jedním proudem z vozidla HZS Polná. Po příjezdu vozidla Trambus prováděla jednotka tímto vozidlem kyvadlovou dopravu vody a doplňování cisteren pomocí plovoucího čerpadla z rybníku Ovčák. Na místo zásahu poté přijelo i vozidlo AVIE s vozíkem na kterém byly odvezeny použité hadice. (foto)

4: Čištění komunikace10.05.2016 Jednotka vyjela na žádost Města Polná čištit komunikace v areálu TJZ Polná. Čištění bylo provedeno pomocí 1x „C“ proudu.

5: Požár pole05.07.2016 Jednotka vyjela na žádost KOPIS k požáru pole u obce Kamenná.  (foto)

6: Požár lesa06.07.2016 Jednotka vyjela na žádost KOPIS k požáru lesa u Ochozi.  (foto)

7: Požár pole11.08.2016 Na žádost KOPIS vyjela jednotka k požáru pole u obce Dobronín.  (foto)

8: Požár pole15.08.2016 Jednotka vyjela na žádost KOPIS k požáru pole u obce Dolní Jablonná.  (foto)

9: Požár06.09.2016 Na žádost KOPIS vyjela jednotka k požáru v Polné na Bradských loukách.  (foto)

10: Technická pomoc03.11.2016 Na žádost KOPIS vyjela jednotka k jako technická pomoc k hlášené bombě na Husově náměstí v Polné.  (foto)

11: Taktické cvičení28.11.2016 Na žádost KOPIS vyjela jednotka požáru v areálu TKZ Polná. Cvičení probíhalo dle plánu. (foto)

 

KOMPLETNÍ FOTOGALERII ZE ZÁSAHŮ NALEZNETE ZDE.